Jabra Style

6 hodin

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

Stylové moderní sluchátko, velká spokojenost

• , zakoupeno v OKAY.cz

Po 2h nošení tlačí.... není příjemné!

• , zakoupeno v K24.cz

• Pěkný design
    • Jednoduché ovládání
    • Možnost výběru mezi uchyceních "za ucho" a "do ucha"
    • Jednoduché párování i k více telefonům
    • Pocitově by to chtělo delší výdrž na jedno nabití (není krátká, ale delší by byla lepší :-))

Dle určení

Provozní doba (až) 6 hodiny

Výška 6.69 cm

Šířka 2.41 cm

Hloubka 1.64 cm

• Silný zvuk a čistý zvuk
    • Nejde nosit trvale, začne tlačit do ucha.
    • Nejde nastavit manuálně hlasitost a někdy mám pocit, že na začátku hovoru mi to urve uši, než si sluchátko povytáhnu z ucha. Ta hlasitost je moc silná a nedá se regulovat.
    • Příšerné tlačítka, mrňavé, možná to stylově vypadá, ale ergonomicky je to tragédie. Pro přijetí hovoru musím použít dva prsty, protože tlačítko je potřeba zmáčknout větší silou a proto je potřeba jej v protistraně přidržet druhým prstem, abych si sluchátko neshodil z ucha.
    • Výdrž nic moc.
    • Spolupráce s Jabra Assist - s touto aplikací se mi sluchátko podařilo spojit jen jednou. Jinak dělá, že hledá ale nic nenajde.

Sluchátko jsem koupil narychlo v nouzi místo Plantronicsu Exploreru 55, který jsem nemohl rychle sehnat. Musím říct, že až na to, že Plantronics nemá tak čistý zvuk jsem ze všech ostatních parametrů zklamán. Plnatronics jsem zvyklý nosit i několik hodin a vůbec o něm nevím. Tady mne po hodině tlačí ucho tak, že si sluchátko musím sundat. Když mám špinavé ruce, tak velmi nerad zvedám hovory, protože to musím udělat dvěmi prsty. Plantronics zvednu i dotekem sluchátka o rameno, tak že na něj ani nemusím sáhnout. U Jabry musím nahmatat titěrné tlačítko, chytit sluchátko mezi dva prsty a poté zmáčknout. Automatická regulace hlasitosti je případ sám pro sebe. Bych řekl, že si to dělá co chce.

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

Stylové moderní sluchátko, velká spokojenost

• Výborný zvuk na obou stranách hovoru.
    • Nevadí i delší nošení, jelikož nejde o "inear" sluchátko.
    • Dobře vypadá.
    • Podpora

Tento produkt se mi i přes vyšší cenu líbil, první zkušenost byla skvělá, zvuk výborný. Tak kde je zakopaný pes? No držák za ucho je z průhledného plastu a tak po roce se zlomí. Dobrá, objednáte si náhradní, jde o spotřební zboží... Jenže! Pro českou republiku není support v rodném jazyce a dělají, že Vám nerozumí a pokud by jste si chtěli objednat náhradní díl z Německa, dostanete skvělou přirážku za dopravu. Tak skvělou, že si raději vyberte sluchátka od někoho, kdo má v Čechách podporu a na webu nabízí i náhradní příslušenství. Ono to sice má i adaptér pro nošení přímo v uchu, ale pak Vás rozhodně nebude dobře slyšet...

• , zakoupeno v OKAY.cz

Po 2h nošení tlačí.... není příjemné!

• , zakoupeno v K24.cz

• Pěkný design
    • Jednoduché ovládání
    • Možnost výběru mezi uchyceních "za ucho" a "do ucha"
    • Jednoduché párování i k více telefonům
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Plně funkční, drží i bez zajištění náušníkem

Velmi dobrý a zvlášť za tu cenu

• , zakoupeno v suntech.cz

• Vysoce kvalitní zpracování,dobrá výdrž baterie,vynikající zvuk

Velmi podařený výrobek

• Vzhled
    • Kvalita zpracování
    • V hlučnějším prostředí obtížně použitelné
    • Malá výdrž baterie
    • Nepohodlné na nošení (subjektivní)

Vybral jsem si tento model od Jabry, z důvodu konstrukce plochého reproduktoru, neboť jsem byl z dřívějška s podobným modelem velmi spokojen. Co mne však nepříjemně překvapilo, byla malá maximální hlasitost. Protože se pohybuji v hlučnějším prostředí, mám občas problém rozumět volajícímu a to je zásadní nedostatek. U podobného modelu od konkurence jsem žádný takový problém neměl. Dále mě nepříjemně zaskočila krátká výdrž baterie. Musím sluchátko neustále dobíjet, jinak mi po pár hodinách připojení a několika delších hovorech hlásí slabou baterii. No a v neposlední řadě mne bolí ucho od plastového poutka. Po cca hodině nošení musím změnit polohu sluchátka, což má za následek další zhoršení poslechu. Jedná se o druhý produkt od Jabry, který vlastním a tentokrát příliš spokojený nejsem.

• , zakoupeno v azhobby.cz

• kvalita