LG HBS-750

15 hodin
36 g

• , zakoupeno v Mironet.cz

• dobrý zvuk sluchátek i reproduktoru
    • super vzhled (mám červené)
    • výdrž baterie

Doporučuji, jsou lehká (opravdu je za krkem nevnímáte) a mají skvělý zvuk, žádný problém při telefonování a to je používám pracovně a tedy velmi často). Vydrží mi opravdu dlouho nabitá, když neposlouchám hudbu ale mám je v pohotovostním režimu a telefonuji - nabíjím tak 1x týdně.

Doba hovoru

• Hmotnost / Weight: 36 g

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Mironet.cz

• dobrý zvuk sluchátek i reproduktoru
    • super vzhled (mám červené)
    • výdrž baterie