Plantronics Explorer ML20

Pohotovostní doba
16 dní

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• - Příznivá cena
    • - Dlouhá výdrž baterie během hovoru i v režimu "standby"
    • - Na uchu drží poměrně solidně, současně však netlačí
    • - Hovory čisté a dobře srozumitelné (protistrana i já se slyšíme dobře)
    • - Zvuková komunikace přístroje = hlášení o stavu baterie, o úspěšném / neúspěšném spojení s telefonem
    • - přítomna tlačítka pro zesílení / zeslabení zvuku sluchátka, pro vytočení posledního čísla, vypnutí / zapnutí
    • - tlačítka dobře dostupná
    • - univerzální použití levé / pravé ucho
    • - příjemný design
    • - z počátku komplikace s navázáním spojení (než člověk pochopí "správný postup", který je nakonec velmi logický)
    • - občasné opomenutí vypnutí sluchátka (sice má indikační diodu, avšak trvale nesvítí = pro mne nevýhoda, neuvědomím si, že jsem nechal zapnuto...)

Výrobek plní přesně to, co jsem od něj očekával = komunikace skrze telefon bezdrátově a s "volnýma rukama", přičemž i protistrana mi dobře rozumí.
    Dle mého názoru se jedná o dobře vybavený výrobek za příznivou cenu, navíc designově velmi podařený (včetně klipsu za ucho).

• ľahký

Pohotovostní doba
16 dní

ZSMPL059

Headset Explorer ML20 Bluetooth v3.0, černý Plantronics

Mluvte déle s Plantronics ® ML20 ™ Bluetooth ® headsetem.

Jeho super nabitá životnost baterie umožňuje až 11 hodin hovoru, a to má praktický Power On / Off vypínač, takže můžete prodloužit životnost baterie ještě dále.

Můžete více mluvit a méně nabíjet. iPhone uživatelé mohou také sledovat stav baterie na displayi.

Hlasové upozornění na dobu hovoru, hlasitost, stav připojení a další.

Náhlavní souprava je ergonomicky navržena pro pohodlné nošení v uchu, a také snižuje vliv větru a další hluky v pozadí z vašich hovorů.

Vlastnosti výrobku:

Lehké, pohodlné a bezpečné nošení.

Stylový vzhled a vysoká kvalita zvuku.

Rychlé a snadné nastavení s Bluetooth ® telefony.

Komfortní vypínač vypnutí/zapnutí a kontrola hladiny nabití baterie.

Technická data:

Doba hovoru až 11 hodin

Pohotovostní doba až 16 dní

Hmotnost 11 gramů

Bluetooth verze Bluetooth v3.0

QuickPair ™ technologie podporuje rychlé počáteční párování s Bluetooth telefony

• Nabíjení: konektor Micro USB
  • Dozsah: až 10 metrů od telefonu Bluetooth
  • Dobíjecí baterie: Lithium-iontová polymerová
  • Doba nabíjení (maximální): 90 minut pro plné nabití

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• - Příznivá cena
    • - Dlouhá výdrž baterie během hovoru i v režimu "standby"
    • - Na uchu drží poměrně solidně, současně však netlačí
    • - Hovory čisté a dobře srozumitelné (protistrana i já se slyšíme dobře)
    • - tlačítka dobře dostupná

• Dobře sedí v uchu.
    • -

Výborný za skvělou cenu.

• , zakoupeno v Andrea Shop

• Za málo peněz opravdu hodně muziky. V této cenové relaci, jsem na nic lepšího nenarazil. Perfektně sedí na uchu ani o něm nevím, bezva ovládání a dostatečná hlasitost. Také musím pochválit okolní ruchy že nejsou slyšet, když jsem se ptal zákazníka jak mne slyší, říkal, že si myslel, že jsem někde v budově, opravdu perfektní mašinka a doporučuji všem.

Chtěl jsem do práce opravdu něco dobrého, ale levného a tím tento přístroj opravdu je.

• Dlouhá výdrž baterie
    • Kvalita hovoru pro obě strany
    • Dobře drží v uchu
    • Není podpora v Plantronics android aplikacích

S produktem jsem velice spokojen, spárování během vteřiny, perfektní kvalita hovoru pro obě strany. Baterie vydrží opravdu dlouho. Když sluchatko zapnete, dozvíte se, jak je na tom zhruba s nabitím ( high, medium, low). Dle mého skvělý výrobek za rozumnou cenu.

• Nízká cena
    • Micro-USB
    • Aplikace do mobilu
    • Dobrá slyšitelnost
    • Použití v přilbě
    • Kraší dosah

Rozhodl jsem se koupit headset k mobilu, jelikož všichni mají potřebu mi volat, když zrovna řídím. Drahé handsfree do auta jsem zavrhl hned, jednak nechci roztahovat kabely a jednak ceny těchto zařízení jsou zbytečně vysoké. Kladné recenze i přijatelná cena mě dovedly k tomuto zařízení. Zvažoval jsem i novější model, ale nelíbil se mi tvar háčku za ucho. Stabilita v uchu je excelentní. Headset je lehký, snadno se vkládá do ucha a perfektně pasuje. Spárování s mobilem (android) je naprosto jednoduché. Přes hlasové vytáčení jsem sice nebyl schopen vytočit toho, koho potřebuji, mobil mi asi špatně rozumí, nicméně zbytek věcí funguje jak má. Hovory jsou velmi dobře srozumitelné. Dá se s tím vejít i do motocyklové přilby, když vytáhnu lícnicouvou vycpávku. Přijímat hovory pak lze jednoduchým šťouchnutím z boku do přilby. Výdrž baterie posoudit nemůžu, ale po týdnu stále není potřeba nabíjet, telefonuji přes to tak 2x denně. Za tu cenu jsem velmi spokojen. Jinak další funkce získáte díky aplikaci do mobilu.

• , zakoupeno v CELKOM.cz

S BlackBerry funguje naprosto spolehlive.

• výborný zvuk
    • dlouhá výdrž baterie
    • dobře drží na uchu

jsem mile překvapen,před tím jsem měl sluchátko Jabra které bylo vynikající(taky muselo...stálo asi 2000kč),ale tohle se mi zdá ještě lepší.