Plantronics M165

• Paradne drzi na uchu
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• výborně drží v uchu
    • velmi lehké
    • slabší příjem signálu (při natočení od zdroje signálu malé šumění a výpadky zvuku již od 1 m)

Se sluchátkem jsem velmi spokojen, pokud mám telefon v kapse na stejné straně jako sluchátko, nezaznamenal jsem žádné problémy.

• lehoučké
    • jednoduché ovládání
    • chce to vychytat nošení. než si člověk zvykne, má otlačené ucho se všech stran
    • malá výdrž. nabíjím každé 1-2 dny
    • relativně drahé

zařízení vracím, potřebuji s větší výdrží
    produkt bych doporučil těm, co volají spíše méně

Dle určení
automobilové
Přenos zvuku
kabelové

Plantronics ® Marque 2 ™, ideální společník pro smartphony, je nyní vybaven DeepSleep ™ úsporným režimem a duálními mikrofony, které snižují vliv hluku a větru pro jasné, ostré a kvalitní hovory.

Pro větší pohodlí, je tu dokonce i duální nabíječka pro současné nabíjení náhlavní soupravy a telefonu buď z počítače nebo auta.

Stačí zkontrolovat na obrazovce na vašem iPhone nebo Android ™ smartphonu stav baterie.

Můžete také poslouchat hudbu nebo streamovat audio a internetové rádio, a můžete spravovat své hovory bez stisknutí tlačítka - stačí říct "Odpovědět" nebo "Ignorovat".

Vlastnosti výrobku:

Duální mikrofony snížují hluk

DeepSleep ™ režim prodlužující životnost baterie 2v1 nabíječka do auta, která také nabíjí smartphone

Pro příjem hovoru stačí už jen říci "Odpovědět"

Poslouchejte hudbu, GPS, a další

• relativně drahé

zařízení vracím, potřebuji s větší výdrží
    produkt bych doporučil těm, co volají spíše méně

• , zakoupeno v AK Toner

Byl to dárek, ale pokud jsem pochopil, head set slouží dobře.

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Ani není cítit na uchu, Velmi lehký , Jednoduchý , Perfektně sedí.
    • funkce "Answer" a "Ignore" moc nevyužijete a když ano tak vám to stejně nerozumí. Ale protože to stejně nevyužijete je to malé Proti.

Kdybych někdy potřeboval další handsfree nebo kupoval pro někoho jiného rozhodně bych si koupil znova tento.

• , zakoupeno v Alza.cz

Minuly jsem ztratila, o jiny jsem jiz nemela zajem, tento mne maximalne vyhovuje