Samsung EO-MG900E

• Typ konektoru: bluetooth
  • Použití pro: Auto
  • Provedení výrobku: černá barva

Tenká a luxusní

Monofonní náhlavní souprava Bluetooth MG900 je k dispozici ve dvou barvách, černé a bílé, přičemž každá z těchto barev představuje svůj vlastní sofistikovaný a luxusní styl. Přední část pokrytá kůží se vyznačuje výjimečně tenkým designem a sofistikovaným vzhledem.

Větší pohodlí díky přizpůsobenému designu

Monofonní náhlavní souprava Bluetooth MG900 je přizpůsobená tvaru vašeho ucha, díky čemuž poskytuje pocit naprostého pohodlí. Měkké pružné silikonové háčky na uši a hybridní silikonové nástavce do uší ve velikostech S, M a L umožňují velice pohodlné nošení. S touto monofonní náhlavní soupravou Bluetooth budete cítit maximální pohodlí i při dlouhodobém používání.

Vysoká kapacita baterie, jednoduché používání

Inteligentní monofonní náhlavní souprava Bluetooth MG900 se po určité době nepoužívání automaticky vypne, čímž pomáhá zajišťovat výdrž baterie až 9 měsíců. Baterie dále poskytuje kapacitu až na 9 hodin nepřetržitého hovoru a až 330 hodin v pohotovostním režimu.

Nejlepší kvalita zvuku

Monofonní náhlavní souprava Bluetooth MG900 využívá technologii redukce šumu a potlačení ozvěny, díky níž poskytuje čistý zvuk. Podporuje také širokopásmový zvuk k dosažení nejlepší kvality zvuku.Best Sound Quality.

Technologie Multipoint

Monofonní náhlavní souprava Bluetooth MG900 je vybavena technologií Multipoint, díky čemuž ji můžete připojit k více inteligentním telefonům.Multipoint Technology.

Aktivace funkce S Voice

Pomocí monofonní náhlavní soupravy Bluetooth MG900 můžete pohodlně aktivovat funkci S Voice inteligentních telefonů Samsung. Activating S Voice

Funkce hlasového upozornění

Monofonní náhlavní souprava Bluetooth MG900 vás upozorní na příchozí hovory a stav baterie prostřednictvím hlasového upozornění, díky čemuž tyto informace zjistíte, aniž byste se museli dívat na zařízení.

Barva: černá

• , zakoupeno v kak.cz

ok

• , zakoupeno v CZC.cz

• Bezproblémové ovládání
  • , zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• praktický
    • pohodlný

doporučuji bílou barvu, jde lépe vidět, ať BT odložíte kamkoliv :-)

• 1) Je to značka, Samsung, ví co dělá. Je to určutá záruka standardu a spolehlivosti.
    • 2) Subjektivně opravdu dobrá slyšitelnost na obou stranách. Zkoušel jsem počátkem roku 2017 3 druhy BT handsfree a tohle je jednoznačně nejlepší (Samsung HM3300, vyloženě špatná slyšitelnost, EO-MG920 totéž).
    • 3) Dlouhá výdrž, spolehlivost.
    • 4) Perfektní provedení, slícování, nikde nic nepřečnívá, sluchátko je hladké, oblé, příjemné na dotyk.
    • 5) Háček za ucho je z měkkého silikonu, nehrozí, že se zlomí při manipulaci.
    • 6) Snadné párování, funkce multipoint dokáže připojit dvě zařízení zároveň.
    • 7) Led dioda, takže na první pohled víte co se děje, zda je on/off, hovor, slabá baterie.
    • 8) Cena. Stává se mi, že sluchátko ztratím. Není pro mě nesnadné si na něj sednout, přejet ho kolem od auta nebo ho upustit do vody. Jeden z předchozích typů mi postupně spadl do akvária i do hrnku s čajem. Já vím, jsem zvíře, ale funguje spolehlivě do dneška a sám to nechápu (Samsung HM1800) :-))).
    • Snad jen tvar silikonového "náušníku", uvítal bych menší a s méně výrazným tvarováním. Ale to je subjektivní.
    • Je mi líto, že Samsung přestává tento typ bluetooth handsfree dělat.

Kvalita, značka, solidnost, spolehlivost, dlouhá výdrž, pohodlí, snadná manipulace, nadstandardní zvuk. Výprodej, takže nízká cena cca 650,- Kč. Vyzkoušel jsem postupem let asi 15 BT sluchátek do auta. Pokud zvolíte od Samsungu správný typ, bude patřit k tomu nejlepšímu co na trhu najdete z hlediska poměru ceny a výkonu. Je mi jasné, že pokud bych zkoušel třeba různé typy Jabry nebo od jiných výrobců, asi si taky vyberu a budu spokojený, ale určitě to bude za větší peníze. Obyčejné typy do 1000,- Kč mi nevyhovovaly právě slabým zvukem. Prostě jsem slyšel špatně a druhá strana také (Ulice, automobil při jízdě apod). A to nejsem nahluchlý. Alespoň doufám :-).

• Perfektní zvuk, krásný vzhled
    • Nic. Snad jen maličkost - že přední část není pokrytá kůží (jak popisují), je to umělá hmota zvrásněná jako kůže

Malý, najdu ho hned (díky bílé barvě, černý jsem nikdy neviděla), zvuk je naprosto suprový i u poslechu mluveného slova (mp3)

• , zakoupeno v mobilprovás

• Malý, pěkný, snadno ovladatelný, lehké připojení k telefonu

spokojenost