Sony MBH10

automobilové
Přenos zvuku
bluetooth

• , zakoupeno v PrimaMobil.cz

Se sluchátkem jsem spokojen, dělá přesně to co jsem očekával.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Dobře sedí v uchu, sluchátko je lehké, dobrý zvuk, slušná výdrž baterie.
    • Pokud telefonuji v hlučném prostředí, protistrana slyší pouze můj hlas a nestěžuje si na okolní hluk.

Měl jsem sluchátko Schneiser cca za 2.300 Kč. Pravda je, že zvuk byl asi o něco kvalitnější, ale po cca 7 měsících používání se mi rozlomilo. Bylo to způsobeno nešťasnou konstrukcí závěsu na ucho, který "propichoval" sluchátko. A při občasné manipulaci se závěsem v díře sluchátka to prostě nevydrželo a materiál se rozlomil. Relmamaci mi neuznali a napsali, že na mechanické poškození se záruka nevztahuje.
    Takže jsem šel do podstatně levnějšího výrobku a musím konstatovat, že zvukově jsou sluchátka téměř bez rozdílu a Sony je ergonomicky lepší. Takže i v tomto případě platí, že nejdražší nemusí být zrovna nejlepší...

• , zakoupeno v mobilprovás

• Ovládání hlasitosti na zařízení
    • Možnost příjmu hovoru na zařízení
    • Možnost ovládání telefonu hlasem přes zařízení
    • Možnost využívat zařízení i na dvou telefonech současně

Sony jsem si vybral kvůli kompatibilitě s mým Xperia Z a možnosti využít NFC pro spárování s tel. Chybu jsem neudělal. NFC je super technologie, protože nemusíte vůbec nic nastavovat, párovat atd. Jednoduše přiložíte MBH10 k zádi telefonu a zařízení se samo aktivuje a spáruje během 5-ti sekund. Lze jej velmi jednoduše nastavit do různých typů velikostí a samozřejmě na obě uši. Pokud zvolíte správnou velikost držáku na ucho, tak zařízení ani při delším užívání nijak netlačí.

Dle určení
automobilové
Přenos zvuku
bluetooth

Popis produktu:

Sony Bluetooth Stereo Headset MBH10, bílá.

One-touch (NFC) pairing/connecting.

Easier than connecting a cable. Touch once to pair your smartphone with your wireless headset*. *Note: Smartphone must be NFC enabled. If not, normal Bluetooth® pairing applies.

Two phones. One headset.

Mono Bluetooth® Headset MBH10 supports Bluetooth multipoint*. You can use it with two phones at the same time. When a call comes in, the Bluetooth headset knows which phone is ringing and will connect to the right one automatically. *Note: By default, Multipoint is not activated. To activate multipoint, follow the instructions in the user guide.

Bluetooth® media enabled.

When you’re driving, you can use your MBH10 to listen to turn-by-turn navigation directions from your phone. You can also use it to listen to other media such as web radio, music and other audio.

HD Voice – crystal clear handsfree calling.

You and your caller can enjoy excellent call audio. Mono Bluetooth® Headset MBH10 is HD Voice ready*. In busy environments or while driving, your hands are free and your phone can be in your pocket, bag or anywhere within Bluetooth® range (up to 10 meters). *Note: Full HD Voice compliance is dependent on phone and network service availability.

Optimal call quality.

HD Voice lets you and your caller enjoy excellent call audio. In busy environments or while driving, MBH10 will block out background noise and other sounds.

Universally compatible.

You can use this comfortable mono headset with any Bluetooth® enabled phone, tablet or computer. Enjoy hands free convenience on the road – in-car calling and navigation, in the home – video calling, VOIP calling and downtown – quality calling on the go.

• , zakoupeno v PrimaMobil.cz

Se sluchátkem jsem spokojen, dělá přesně to co jsem očekával.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Dobře sedí v uchu, sluchátko je lehké, dobrý zvuk, slušná výdrž baterie.

• , zakoupeno v mobilprovás

• Možnost ovládání telefonu hlasem přes zařízení
    • Možnost využívat zařízení i na dvou telefonech současně

• dobrá kvalita zvuku
    • příznivá cena
    • jednoduchost připojení a ovládání
    • chybí návod v češtině
    • nutnost dokoupit si adaptér (nabíječka je pouze do USB zásuvky)

Kvalita zvuku mě mile překvapila, zrovna tak výdrž baterie. Co mě nemile překvapilo, bylo to, že chyběl návod v češtině, ale dá se stáhnout z internetu a připojení je jednoduché, takže to není žádná tragédie. Nabíječka je v balení připojena pouze s koncovkou USB, takže jsem ještě dokupovala adaptér cca za 120,- Kč.
    Jinak jsem s výrobkem moc spokojená, takže ho rozhodně doporučuji.

• Výdrž baterie.

Levný a kvalitní produkt, doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

• vydrž baterie

super

• Doporučuji
    • Žádné

Používám vždy stejnou značku např. SONY
    Ano doporučuji.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Hlasitost slušná,jednoduchost připojení.
    • Nevytáčí poslední volané číslo

Za ty prachy to de

• , zakoupeno v Alza.cz

Produkt splňuje mé očekávání

• , zakoupeno v CZC.cz

• NIC urychlí připojení, dobrá kvalita zvuku při hovoru
    • chybějící cz návod, nepřišel jsem na to jak vyvolat poslední uskutečněný hovor jen za pomoci handsfree. U jiných značek jsem tenhle problém neměl

Za ty peníze dobrý nákup. Doporučuji