Jabra Stealth

• lehlé, s velkou výdrží
    • snadné ovládání, hlasová asistent
    • dongle pro PC v balení
    • certifikace pro aplikace Microsoft

Toto HF a produkty Jabra lze pouze doporučit. Konstrukce, provedení, SW vše na jedničku. Mám již druhý kousek a není o čem pochybovat. Stejně tak jako velká sluchátka či repráček na stůl...

• , zakoupeno v CZC.cz

• Jiz druhy set.Lehky,pro pouziti v Aute vynikajici.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Používám pro každodenní práci. První Jabra už odešla do "věčných lovišť " :)

Dle určení
osobní
Přenos zvuku
bluetooth
Doba hovoru
6 hodin

Řada Stealth je nejmenší a nejstylovější bezdrátová náhlavní souprava s Bluetooth® značky Jabra s hardwarovým klíčem kompatibilním se sjednocenou komunikací, díky kterému ji napojíte na svůj softphone nebo smartphone, když zrovna nejste u počítače.

Certifikace:

USB/BT

Připojení:

Možnost připojení k PC (SW telefon), mobilní telefon

Mikrofon:

Duální mikrofon (Noise Blackout)

Funkce ztlumení: ano - Ztlumení vám dává možnost ztlumit/zrušit ztlumení mikrofonu přímo na zařízení

Reproduktor:

Režim naslouchání: Jedno ucho - Nabízí mono zvuk prostřednictvím jednoho reproduktoru

HD Voice / Širokopásmový zvuk

Zvukový streaming hi-fi (A2DP)

Způsob nošení:

Závěs za ucho nebo přes ucho – ohebný závěs, který umožňuje připevnit přijímač jemně a pohodlně k ušnímu boltci

Bezdrátová technologie:

Bluetooth - Podporuje Bluetooth verze 4.0

Dosah – až 30 metrů

Baterie a napájení:

• Doba hovoru: až 6 hodin - doba hovoru je maximální doba, po kterou můžete hovořit, než dojde k vybití zdrojů napájení
  • Pohotovostní doba: až 240 hodin - pohotovostní doba je maximální doba, po kterou zařízení zůstane zapnuto

Podporované technologie:

NFC - Technologie NFC pro snadné párování

Digitální zpracování signálu - DSP (Digital Signal Processing) je technologie, která digitálně optimalizuje váš hlas i hudbu a potlačuje ozvěnu

Noise blackout - Technologie Noise Blackout společnosti Jabra eliminuje rušivé zvuky v pozadí, jako jsou například vítr, doprava nebo konverzace ve vašem okolí. Zároveň také zesiluje váš hlas, takže můžete hovořit, aniž byste museli zvyšovat hlas.

PeakStop - Technologie PeakStop obsažena ve všech náhlavních soupravách značky Jabra okamžitě odstraňuje potencionálně škodlivé hlasité zvuky nebo tóny ještě předtím, než se dostanou k vašim uším. Udržuje hlasitost v bezpečném rozmezí, a tak chrání váš sluch.

SafeTone - Technologie SafeTone obsažena ve všech náhlavních soupravách značky Jabra chrání váš sluch tím, že potlačuje náhlé hlasité zvuky a celý den udržuje bezpečnou úroveň hlasitosti. Splňuje podmínky směrnice Evropské unie regulující hluk na pracovišti.

Obsah balení:

Sada závěsů za ucho, sada gelových nástavců, USB nabíječka, auto nabíječka

Odkaz na web výrobce:

• snadné ovládání, hlasová asistent
    • dongle pro PC v balení
    • certifikace pro aplikace Microsoft

• , automaticky přeloženo z Pazaruvaj.com
    • Produkt je dobrý, nemohu dát doporučení.
    • Zatím nemohu najít žádné, které by se týkaly tohoto produktu.

Zkoušel jsem jiné výrobky tohoto typu a nebyl jsem spokojen. Tento model mi doporučil kamarád, který je s ním spokojený. Zatím je to v pořádku a doufám, že mě časem nezklame.

• Velikost, hmotnost, výborná slyšitelnost, super mikrofon, jednoduchost ovládíní, výdrž baterie, pro běžného uživatele perfektní volba
    • Né každému může sedět v uchu, málo ušních nástavců, životnost baterie, životnost reproduktoru

Toto Handsfree mám už druhé. To první jsem utopil (cca po roce) v jímce na vypouštění oleje :) nicméně jelikož pracuji jako automechanik a potřebuji obě ruce volné tak je Jabra v provozu celý den. Ráno nasadím a večer sundám. V takovém zápřahu, když vezmu v potaz množství hovorů a prostředí v kterém pracuji, tak vydrží celkem dost. Myslím že běžný uživatel bude nad míru spokojený. Uživatel který ale bude Jabru používat tak jako já (nedílná součást pracovního vybavení) musí počítat s tím že cca po roce a půl začne klesat výdrž baterie. Také slyšitelnost se zhorší (nečistoty z ucha) zanesením síťky reproduktoru. Tak že kolem a kolem, globálně vzato pro mě super volba. Jen ta cena by mohla být trochu lidovější :))

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Velmi elegantní, vypadá dobře
    • Něco docela tragického v kvalitě, několik příkladů:
    • - se sám vypne ze spárovaného zařízení (testováno s několika externími telefony, stejný výsledek)
    • - ovládání hlasitosti NEFUNGUJE, mohu pouze zvýšit/snížit hlasitost v telefonu.
    • - pohotovostní doba je MODRÁ: Plantronics pro 5-7e Ft trval 4-5 dny, tento max 2, ale nejlépe 1, 5 dny. Někdy smartphone vydrží déle, přiznejme si to, vtip...
    • - baterie NENÍ VAROVÁNA, prostě se vypne, ahoj.
    • - špunty do uší dodávané z výroby jsou příliš těsné, NEPOHODLNÉ (někdo, kdo je zkoušel, říkal totéž)
    • - tlačítko zpětného volání nevytočí poslední příchozí nebo poslední položku seznamu hovorů (ať už příchozí, odchozí nebo zmeškaný), ale poslední odchozí hovor. Proč? Jakou to má logiku? Nechci snad zavolat zpět poslednímu člověku, který se mi snažil dovolat najednou?...
    • - pokud to vůbec funguje, protože ve dvou nebo třech případech z pěti to nefunguje, nic se neděje.
    • - malá nepříjemnost: malá krytka na nabíjecím portu lze prakticky otevřít pouze nástrojem, zatím se mi nepodařilo otevřít ji prstem nebo nehtem.
    • To je poprvé, co jsem si koupil sluchátko za více než 5 až 7e Ft, bylo to 25e Ft, ale je to největší technické zklamání mého života. Skutečná hodnota je přibližně 1e Ft

Sluchátka bluetooth používám už léta, je to praktické a dokonce nezbytné (často kvůli hodinám telefonních hovorů, které denně vyřídím). Dříve jsem používal levnější (mezi 5-8e Ft), obvykle náhlavní soupravy Plantronics, ale nyní bych chtěl vyšší kategorii.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Jiz druhy set.Lehky,pro pouziti v Aute vynikajici.

• Druhá strana dobře slyší.
    • Dosti citlivý mikrofon
    • Vydrželo i hodinové praní v kapse kalhot!!! Stačilo vysušit a funguje dále.
    • Tak malá velikost, že jsem je dosti často ztrácel.

Nemá sice ovládání hlasitosti, ale není potřeba. Citlivý mikrofon snímal ostré zvuky (cinkání nádobí) a tak se nedal používat při takové práci. Velmi často jsem jej ztrácel, až jsem ho ztrati po 2 letech úplně. A to, že vydžel vyprání v pračce mne překvapilo nejvíce. Asi si ho koupím zase.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Jsou lehká, dobře drží v uchu a téměř si jich nevšimnete. Používám je 6-10 hodin denně, pohodlné, bez napětí. Dodává se s gumou pro pravé a levé ucho + pásek na ucho (myslím, že je to zbytečné, protože je to stabilní bez něj) Elegantní vzhled, velmi dobrý reproduktor a mikrofon. Lze nastavit z aplikace v telefonu.
    • Zatím jsem ho nenašel!

Hledal jsem pohodlný, spolehlivý výrobek s dobrou kvalitou zvuku, který bych mohl používat více než 6 hodin denně.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Používám pro každodenní práci. První Jabra už odešla do "věčných lovišť " :)
  • , zakoupeno v ALFA.cz

Mám jen jednu jedinou výtku - malinko tlačí v uchu, ale dá se na to zvyknout.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Nízká hmotnost, kvalitní zpracování, malé rozměry
    • Možná nějaké varianty velikosti gumicek do ucha (v balení jen levá/pravá)

Velice dobrý produkt. Cenová kategorie je vyšší ale to je za spolehlivost a kvalitu. Baterie by mohla déle vydržet, ale zase by to bylo na úkor váhy i velikosti. Osobně mi to nevadí. Spokojenost