Jabra Talk 65

TOP 37 v kategorii Handsfree

Jabra Talk 65

Potřebujete mít telefon u ucha i v autě? Je-li tomu tak, potom by se vám mohlo hodit handsfree JABRA, s ním můžete telefonovat, ale ruce i tak zůstanou volné. Jeho vlastnosti...
2 590 Kč
Garantovaný nákup z iSPACE.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 6 116 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 4 498 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby69 Kč91 % • 3 173 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby99 Kč91 % • 704 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 925 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 121 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 909 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 381 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 55 197 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 17 595 recenzíDalší informace

14 hodin

• , zakoupeno v Český-mobil.cz

• kvalitní zvuk

• Dokonce přežilo vyprání
    • Nepřežije ale přejetí autobusem.

Sloužilo dobře bohužel když mě vypadlo z náprsní kapsy při nakládání vozíčkáře a já to zjistil až po odjetí z zastávky, bylo pozdě cokoliv zachraňovat.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Bez problému vydrží 2 dny hovorů. Deklarovaných 14 hodin mohu potvrdit.

Značka
Dle určení
osobní
Přenos zvuku
bluetooth
Doba hovoru
14 hodin

Jeho vlastnosti a vzhled ho předurčují do auta a do kanceláře. K hlavním parametrům každého handsfree počítáme také to, jakým sluchátkem je opatřeno.

Tento konkrétní typ je opatřen zakončením jako špuntová sluchátka. Přenos zvuku je zajištěn přes Bluetooth.

Radost vám udělá tím, že si můžete regulovat hlasitost zvuku.

Na jedno nabití můžete telefonovat až 14 h, přičemž délka nabíjení dosahuje 2,5 h.

Jeho pohotovostní režim má výdrž 408 h. Patří k němu nabíjecí kabel o délce 1,2 m.

Zajímáte-li a jeho celkovou hmotnost, ta činí 20 g. Jestliže vás zajímají i rozměry, ty má 110,7 × 61 × 25,4 mm.

Zajímavé parametry handsfree Jabra Talk 65

• Díky handsfree budete mít volné ruce i během telefonování JABRA
  • Svým určením je vhodný do auta a do kanceláře
  • Tento model je opatřen špuntovými sluchátky
  • Zvuk se přenáší pomocí Bluetooth
  • V balení nechybí ani napájecí kabel o délce 1,2 m
  • Celková hmotnost handsfree Jabra Talk 65 se vyšplhala na 20 g
  • Barva: černá

Zvukové vlastnosti handsfree Jabra Talk 65

Při výběru handsfree vás můžou zajímat i jeho zvukové parametry. U tohoto typu máte k dispozici zvukovou frekvenci od 20 do 20000 Hz.

Mezi důležité parametry zařízení přehrávajících zvuk se řadí jejich citlivost, která je u tohoto typu handsfree 40 dB/mW.

V tomto případě se může pochlubit hodnotou impedance 32 Ohm.

Handsfree JABRA má měnič s velikostí 10,3 mm.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Český-mobil.cz

• kvalitní zvuk

• Dokonce přežilo vyprání
    • Nepřežije ale přejetí autobusem.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Bez problému vydrží 2 dny hovorů. Deklarovaných 14 hodin mohu potvrdit.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

Produkt dobrý len do kanceláře do auta kde je víc hluku nepoužitelné.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Může být asi fajn, ale těžko říct
    • Nesedí mi v uchu (přes všechny pokusy)
    • Je celkem velké

Nakonec jsem šel do Jabra Talk 45 a jsem spokojený.

• Profesionální handsfree (nejen) pro řidiče.
    • Je k neutahání, jsem s ním 15 hodin denně i více bez nabíjení a k tomu volám.
    • Perfektní zvládání dvou zařízení současně, a to hovorů i médií.
    • Dlouhý dosah.
    • Snadné ovládání hovorů.
    • Vymakané potlačení šumu. Příklad z praxe: dlouhý pracovní hovor před ranním WC. OK, no problem. WC, spláchnutí, sprcha, mletí kávy ke snídani, cesta po schodech, jízda autem, hovor na rozhléhající se chodbě. A nikdo nepoznal, že nejsem za stolem :-)
    • Kvalitní reproduktor.
    • USB-C dobíjení.
    • Náhradní/doplňkové adaptéry na ucho.
    • Narozdíl od špuntů nepadá, dobře drží za uchem (pro mne zásadní pro výběr).
    • Kvalitní přenos řeči. Je mi dobře rozumět a já také dobře slyším.
    • Budou si vás plést s ochrankou, takže vám v nákupních centrech budou sami ukazovat tašky... :-))) (Husí krk.)
    • Není to špunt, je to klasické HF. Reprák je velmi dobrý, ale špunt sedí lépe, že. Takže pro poslech hudby na dlouhé cestě za volantem bude kvalita hudby na špuntu lepší, bo toto HF tak moc netěsní. Jenže otázkou je, zda je to nevýhoda. Tím, že netěsní, slyšíte právě okolní dění, což je pro řidiče zásadní.

Recenzi píšu po 2měsíčním používání.

Náhrada za již neexistující Plantronics se konečně podařila. Koupeno v Datartu po slevě za 2060 Kč je i tak docela vysoká částka, ale kdo chce kvalitní a spolehlivé hansfree pro každodenní použití, má to smysl. Peněz nelituji a jsem velmi spokojený.

Předtím jsem používal špunty Buxton za cca 1000 Kč. Hrály dobře, kvalita repro skvělá. Ale potlačení šumu odpovídalo ceně = malé, spíše žádné.

S HF Jabra Talk 65 mohu jít ve větru a je mi rozumět, mohu být v hlučném prostředí a telefonovat.

Doporučuji všem, kteří potřebují kvalitní HF s potlačením šumu a nevadí jim "husí krk". (Jsem profesionální řidič taxi/bus.)

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Volaný špatně rozumí