Plantronics Explorer M50

• malý, lehký
    • kvalitní zpracování
    • celá přední plocha je tlačítko na příjem hovorů
    • neoddělitelný držák za ucho
    • nepodařilo se mi spárovat s win7 (na Ubuntu bez problémů)

Velmi dobré handsfree. Vybíral jsem hlavně zařízení, kde bych nechtěně nemačkal tlačítko příjmu (opětovného vytočení) při nasazování do ucha. Toto se nestává, jelikož tlačko pro příjem je celá přední plocha, která je tak akorát tuhá při stisku.
    Hlasitost dobrá, má asi 6 úrovní.
    Možná bude lehce nepříjemné při delším nošení, zatím jsem měl spíš kratší doby v uchu, ale ke konci už jsem HF cítil.
    Bohužel se mi HF nepodařilo pořádně spárovat s Win7 tak, abych mohl volat přes Skype, poslouchat muziku. Win7 zaříce sice vidí, ale nejde na něj poslat zvuk.

• , zakoupeno v Mobilmax

• Pripojeni dvou telefonu zaroven
    • Moznost prehravani hudby (podporuje A2DP)
    • Mechanicka konstrukce je pevna, nikde nic nevrze
    • Komfort noseni
    • Realna vydrz opravdu okolo 9h na max hlasitost
    • Pri nizsim volume je vydrz jeste delsi
    • Pri prehravani hudby lze dosahnout vydrze 10h+
    • Standardni nabijeci konektor, stejny, jako na dnesnich telefonech (Micro USB)
    • Opravdu RYCHLE nabijeni, ovsem nikoliv s dodavanou nabijeckou
    • Krom hudby a hovoru lze poslouchat i pokyny navigace z tel
    • Dostatecna max hlasitost i do hlucnejsiho prostredi
    • Uroven filtrace okolnich hluku
    • Hlasove info o hlasitosti
    • Hlasove info o pripojeni telefonu
    • Hlasove info o zapnuti a vypnuti pristroje
    • Hlasove info o urovni nabiti (High, medium, low, critical)
    • I na critical uroven mate jeste cca 30min hovoru
    • Vypnuti z duvodu nedostatku baterie Vam hlasove oznami
    • Dodavana nabijecka ma pouze 5V/500mA (ne tak rychle nabijeni, ovsem zase je to setrnejsi vuci baterce)
    • Jiz je tezko k sehnani - kupujte, dokud jeste jsou

Kupoval jsem na zaklade vitezstvi tohoto produktu ve srovnavacim testu headsetu. Produkt mam cca deset dnu a koupe rozhodne nelituji. Baterie vydrzi opravdu cely den, hlasitost je dostatecna a kvalita reprodukce zejmena hlasu je na prekvapive dobre urovni. Na Vivaldiho to samozrejme neni, ale na poslech audioknih behem rizeni jde o naprosto idealni volbu.

Umoznuje pripojeni dvou telefonu a naprosto bez problemu se srovna s tim, kdyz z jednoho telefonu mate napr. pustenou navi a MP3 audiobook a na druhy telefon Vam nekdo zavola. Navigace se ztisi (mute), prehravani MP3 se (navzdory tomu, ze je prehravano z JINEHO tel, nez ktery vyzvanel!) samo pozastavi (pause) a vyzvani Vam prichozi hovor. Hovor zvednete, vyridite a jakmile to polozite, hudba se sama zacne prehravat tam, kde skoncila a navigaci se opet vrati zvuk.

Resume? Pro mne naprosty ideal. A vzhledem k cene 800Kc i s dopravou opravdu az prekvapive dobra koupe.

Přenos zvuku

• malý, lehký
    • kvalitní zpracování
    • celá přední plocha je tlačítko na příjem hovorů
    • neoddělitelný držák za ucho
    • nepodařilo se mi spárovat s win7 (na Ubuntu bez problémů)

Hlasitost dobrá, má asi 6 úrovní.

• , zakoupeno v Mobilmax

• Pripojeni dvou telefonu zaroven
    • Moznost prehravani hudby (podporuje A2DP)
    • Mechanicka konstrukce je pevna, nikde nic nevrze
    • Komfort noseni
    • Realna vydrz opravdu okolo 9h na max hlasitost
    • Pri nizsim volume je vydrz jeste delsi
    • Pri prehravani hudby lze dosahnout vydrze 10h+
    • Standardni nabijeci konektor, stejny, jako na dnesnich telefonech (Micro USB)
    • Opravdu RYCHLE nabijeni, ovsem nikoliv s dodavanou nabijeckou
    • Krom hudby a hovoru lze poslouchat i pokyny navigace z tel
    • Dostatecna max hlasitost i do hlucnejsiho prostredi
    • Uroven filtrace okolnich hluku
    • Hlasove info o hlasitosti
    • Hlasove info o pripojeni telefonu
    • Hlasove info o zapnuti a vypnuti pristroje
    • Hlasove info o urovni nabiti (High, medium, low, critical)
    • I na critical uroven mate jeste cca 30min hovoru
    • Vypnuti z duvodu nedostatku baterie Vam hlasove oznami