Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Samsung SM-R150NZ

Další nabídky obchodů (34)

Alternativní produkty

Parrot CK 3100

Parrot CK 3100

od 3 202 Kč (58 e-shopů)

Parrot MKi 9200

Parrot MKi 9200

od 4 798 Kč (63 e-shopů)

Další od:

Logo Alcatel
Logo Nokia
Logo Aligator
Logo Olympus
Další handsfree Samsung

Samsung SM-R150NZ - Specifikace

Výrobce

Samsung

opravit

Hmotnost

6.3 g

opravit

Skutečně bezdrátová Jednodušší už to být nemůže. Nasadíte si sluchátka Gear IconX do uší a můžete vyrazit. Bez jakýchkoli kabelů. Design na míru Gear IconX zapadnou do vašich uší tak pohodlně, jak si jen dokážete představit. Můžete běhat, skákat nebo se věnovat jakýmkoli jiným aktivitám. Sluchátka jsou navržena tak, aby zůstala na svém místě za každých okolností. Fitness trenér Gear IconX zvládne všechno za váš smartphone, takže už ho nemusíte brát s sebou. Ať už se jdete projít nebo běhat, sluchátka jsou dost chytrá na to, aby dokázala sledovat vaši aktivitu a aktualizovala všechna potřebná data od rychlosti, přes vzdálenost a dobu trvání až po srdeční tep a spálené kalorie, o kterých jste informováni prostřednictvím hlasového průvodce. Sledujte svůj pokrok Běhejte s Gear IconX a...

celá specifikace

Recenze Samsung SM-R150NZ

smartmania.cz

Přidáno: 10. ledna 2017

Samsung Gear IconX: Hudba budoucnosti (recenze sluchátek)

Samsung uvedl na trh futuristická bezdrátová sluchátka Gear IconX, která nejen že skvěle vypadají, ale především vám při sportování nebudou nikterak překážet. Jednoduše je stačí umístit do uší a můžete vyrazit. A telefon můžete klidně nechat doma, mají totiž vlastní interní paměť (3,5 GB), do které si nahrajete hudbu.

Celá recenze na smartmania.cz
Petr Hudec

expert

Petr Hudec

Přidáno: 5. prosince 2016

Sluchátka Samsung IconX - YouTube recenze

Sluchátka jsou kompletně bezdrátová a to dokonce i nezávisle na sobě. Samsung používá speciální protokol Bluetooth díky kterému se hudba ve sluchátkách synchronizuje tak, aby hrály obě sluchátka současně.Co je navíc příjemné, že na cvičení není potřeba si brát s sebou mobilní telefon. Sluchátka jsou vybavena interní pamětí 4GB pro uložení hudby.


digitalportal.sk

Přidáno: 25. listopadu 2016

Recenzia: Samsung Gear IconX - DigitalPortal.sk

Samsung patrí k spoločnostiam, ktoré vyrábajú kvalitné produkty a stále prídu s niečím novým. Či sú to smartfóny, televízorov, alebo chladničky. Výrobca však počas júla predstavil slúchadlá pre športovo zameraných ľudí – model Gear IconX. Aké sú?

Celá recenze na digitalportal.sk
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (2)
  • Ne (1)

samsungmania.mobi...

Přidáno: 20. října 2016

Samsung Gear IconX: Hudba na vedlejší koleji. Sluchátka změří i tep! [recenze] – SamsungMania.cz

Bezdrátová sluchátka spárujete s telefonem nebo je necháte hrát samostatně • V krabičce na přenášení je zároveň i nabíjíte • Jednou z dodatečných funkcí IconX je měření vzdálenosti a srdečního tepu

Celá recenze na samsungmania.mobi...

» Všechny recenze produktu (5)

Vývoj ceny Samsung SM-R150NZ