Sena LinkIn Ride Pal III

TOP 38 v kategorii Handsfree

Sena LinkIn Ride Pal III

SENA Bluetooth headset LINKIN RIDE PAL III Vysoce kvalitní pokročilý multifunkční bluetooth komunikátor navržený speciálně pro komunikaci při jízdě na motocyklu, vyvinutý a...
4 099 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z MotoZem

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 586 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 5 310 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 269 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta63 Kč97 % • 40 865 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Info v obchoduZdarma96 % • 3 167 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma0 neověřených recenzíDalší informace

7 dní
Stereo

• Kompaktní, netrčí na helmě
    • Bezproblémové spárování s telefonem i navigací
    • Interkom se povedlo rozchodit až na druhý pokus = druhou sadu (nevím zda moje chyba či chyba v produktu)
    • umístění ovladače na řemínku od přilby a krátkost řemínku zapříčiňuje že ovladač jde do kolize s obšívkou helmy = horší přístup k tlačítku (-)

Produkt funguje bezchybně. S tím ovládáním, je to možná můj osobní problém, nebo jsem měl jít do větší velikosti helmy.

• Dobre ovladani, skryta montaz

Trošku slozitejsi Instalace. Navod neni v CS. Pouze ke stazeni na strankach. Navod na instalaci není v návodu vůbec ,doporučuji podívat se na návod na YouTube.

• , zakoupeno v Motovšem

Naprosto geniální pomůcka pro motorkáře, kterou jsem ale s ženou použili na kola. Po drobné úpravě cyklistické helmy, kde jsme všili schránky na sluchátka atd. jsme nadšeni. Odpadly nám problémy, kdy jsme na sebe museli křičet jako pozor auto apod. V klidu si povídáme při jízdě bez nutnosti další obsluhy.
    Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat vedoucími prodejny za geniální nápad a hlavně jeho vstřícnost při jednání se mnou. Ať se Vám všem ve firmě daří, takových to lidí již moc v životě nenajdete, všem doporučuji prodejnu navštívit.
    S pozdravem Krula Josef

Pohotovostní doba
7 dní
Stereo

SENA Bluetooth headset LINKIN RIDE PAL III

Vysoce kvalitní pokročilý multifunkční bluetooth komunikátor navržený speciálně pro komunikaci při jízdě na motocyklu, vyvinutý a vyráběný přední světovou firmou SENA. Souprava zajišťuje spolehlivou vzájemnou komunikaci mezi jezdcem a spolujezdcem, nebo mezi až 4 jezdci. S komunikátorem také můžete telefonovat hands-free ze svého mobilního telefonu, poslouchat stereo hudbu nebo hlasové pokyny GPS navigace, to vše bezdrátově pomocí Bluetooth. Pokročilá digitální technologie zpracování signálu přináší krystalicky čistý poslech i při vysokých rychlostech (+150 km/h) s nejlepší kvalitou zvuku pro příchozí i odchozí spojení ve třídě. Systém DPS účinně potlačuje šumy a rušení za jízdy. Široká konektivita zahrnuje připojení k až dvěma mobilům najednou a GPS navigace. Univerzální použití pro helmy všech značek. Většina nových helem LS2 je již z výroby připravena pro snadné připojení tohoto víceúčelového komunikátoru.

Bluetooth připojení:

Možnost současného připojení až dvou mobilních telefonů

GPS navigace

Vlastnosti:

Multifunkční bluetooth komunikátor/interkom

Bluetooth nejnovějšího standardu 3.0

Bluetooth stereo poslech hudby díky profilu A2DP

Velmi snadné ovládání pouze třemi tlačítky

Křišťálově čistá přirozená kvalita zvuku

Systém DPS pro potlačení okolního šumu

Lze používat se všemi soupravami LINKIN Ride Pal, všemi soupravami Sena i s Bluetooth komunikátory jiných značek

Profil AVRCP umožňuje ovládat hlasitost, přehrávání, pozastavení, posun na další a předchozí skladbu

Funkce VOX - mikrofon se sám vypne když nemluvíte

Individuální ovládání hlasitosti pro každý zdroj zvukového signálu

Až 7 hodin hovorů, až 7 dní v pohotovostním režimu

Lze jej používat i během nabíjení

Voděodolný, pro použití za všech povětrnostních podmínek

Firmware lze aktualizovat pomocí počítače

Český návod

Obsah balení:

Komunikátor LINKIN RIDE PAL III

Náhradní molitany na mikrofon

Suché zipy k upevnění sluchátek v přilbě

Napájecí a datový USB kabel

Výrobce: SENA

• Kompaktní, netrčí na helmě
    • Bezproblémové spárování s telefonem i navigací

• Dobre ovladani, skryta montaz

S pozdravem Krula Josef

• , zakoupeno v Motovšem

Málo komfortní ovládání na ff 313 vortex. Jedno tlačítko je pod lícem přilby , což ztěžuje ovládání. Zvuk je dobrý.