Sony Ericsson HPM-62

Dle určení
osobní
Stereo

• , zakoupeno v PT-MOBIL

• Vše funguje tak jak má. :-) Dobrý zvuk, dobrá kvalita zpracování.

Vše funguje tak jak má. :-) Dobrý zvuk, dobrá kvalita zpracování.

• , zakoupeno v MobilDuo

sluchátka jsou skvělá

• , zakoupeno v JHMobil

doporučuji ostatním

Dle určení
osobní
Stereo

Poslouchejte hudbu ve vysoké, stereofonní kvalitě se stero headsetem Sony Ericsson HPM-61 (HPM-62). Když se objeví příchozí hovor, přijměte ho tlačítkem na ovládání hovorů. Nic těžkého. Lehká, ergonomicky vyhovující sluchátka Sony Ericsson HPM-62 hladce zapadnou do uší pro dlouhodobé pohodlí a skvělou kvalitu zvuku. Pro skvělý stereofonní zvuk, ať jste kdekoliv. Tato stylová, lehká sluchátka Sony Ericsson HPM-62 s působivými basy vás budou bavit celé hodiny.

• , zakoupeno v PT-MOBIL

• Vše funguje tak jak má. :-) Dobrý zvuk, dobrá kvalita zpracování.

Vše funguje tak jak má. :-) Dobrý zvuk, dobrá kvalita zpracování.

• , zakoupeno v MobilDuo

sluchátka jsou skvělá

• , zakoupeno v JHMobil

doporučuji ostatním

• s ekvalizérem to zvládne i krásné bassy!
    • tlačitko pro přijetí hovorů a mic
    • celková kvalita

Za několk desetikaček kvalitní matroš, který zvukovým podáním strčí do kapsy některá sluchátka cenově i nad 500 kč

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Perfektní kvalita za super cenu.
    • Sluchátka jsou mnohem lepší než jiná, dražší !!!

Tato sluchátka znám a používám již několik let, leč častým používáním časem odejdou a je potřeba je vyměnit za další.
    Měl jsem možnost vyzkoušet i jiná, ale vždy o mnoho horší.
    Tyto splňují všechny mé požadavky na poslech oblíbené hudby !!!

• obyčenná sluchátka pro telefony Sony Ericsson,
    • za velmi dobrou cenu,
    • pro běžné používání dostačují
    • v originálním obchodě SE stojí až 4x tolik a jsou naprosto stejná
    • cca za rok odejdou, ale této cenové relaci mě to netrápí a koupím nové - již mám třetí

• levná cena
    • Výrobek je určen jen pro nějaké typy Sony Ericsson a přitom, já mám telefon, který tam není napsaný a krásně mi to funguje :)

Výrobek nemám dlouho, ale zatím funguje bez prolémů.
    Určitě bych předělala pro jaké telefony jsou sluchátka.

• Všechno na co si jenom vzpomenete:
    • Sluchátka netěsní,vypadávají,ignorují basy a jsou ošklivá :)

Tož ani jako ochrana uší před prachem to neni dobrý....

• , zakoupeno v Bonusmobil.cz

• - originál sluchátka Sony Ericsson (které jsem kdysi dostal k novému telefonu a přestaly fungovat)
    • - skvělá cena
    • - možnost vyzvednout si osobně na pobočce v centru Prahy (nemusí se platit poštovné)
    • - široká nabídka (dané sluchátka se nedají skoro sehnat)

- určitě doporučuji = spokojenost

některá levná sluchátka k SE jsou skutečně nekvalitní, ale tenhle typ se zdá, je v prodeji jen v originálních verzích..neznám nic s lepším zvukem..ani senheiser prostě nic:)